• Rubriky příspěvkuAktuality

Hospodářská komora České republiky sdružuje přes 16 tisíc členských firem a 129 profesních sdružení. Prosazuje zájmy podnikatelů, chrání svobodu podnikání a aktivně vystupuje proti byrokratickým nesmyslům, které podnikání komplikují.

Svým členům nabízí řadu výhod: https://www.komora.cz/zapojte-se/stante-se-clenem

Chcete vědět více? Napište dotaz na info@komora.cz nebo zavolejte na infolinku 770 197 197.

Pro členství v Okresní hospodářské komoře Kutná Hora stačí podat přihlášku (ke stažení zde: https://ohk-kh.cz/clenstvi-v-ohk/) a řádně platit členské příspěvky (https://ohk-kh.cz/prispevkovy-rad/).

Rádi Vás uvítáme v našich řadách. OHK Kutná Hora sdružuje na třicet firem, od nadnárodních kolosů jako je Philip Morris, Foxconn a Goldbeck Prefabeton, přes firmy střední velikosti, až po menší živnostníky. Každý je u nás vítán!

Aktuálně členským firmám OHK Kutná Hora nabízíme školení pro jejich zaměstnance ZDARMA!

Více informací o nabídce školení najdete zde https://ohk-kh.cz/zvysovani-kompetenci-pracovniku-clenu-ohk-kutna-hora/ a pro upřesnění Vašeho zájmu použít dotazníky pod čarou na stejné stránce. 

Pro více informací o členství v OHK Kutná Hora si prosím napište na info@ohk-kh.cz a nezapomeňte uvést Vaše jméno a kontaktní telefon. Ozveme se Vám. Těšíme se na Vás!